Kredītu apvienošana jeb pārkreditācija

parkreditacija-kreditu-apvienosanaJa gadījies kārtīgi neaprēķināt savas kredītatmaksas spējas un paņemt vairākus ātros kredītus, ar kuru atmaksu neveicas tik labi, kā bija ieplānots – jūs tikai maksājat kredītu pagarināšanas maksas un atlikt naudu pašu kredītu summas dzēšanai paliek arvien grūtāk, nevajag uztraukties! Situācija nav neatrisināma. Šis ir gadījums, kad būtu nepieciešams apsvērt iespēju ātros kredītus apvienot vienā kopīgā kredītā. Ļoti daudzi kredītdevēji piedāvā iespēju apvienot ātros kredītus vienā ilgtermiņa kredītā, kur ar vienu ikmēneša maksājumu palēnām varēsiet atdot visu aizdevuma summu. Tas ne tikai palīdzēs atdot visus ātros kredītus vienā dienā, bet arī ietaupīs jūsu naudu un nervus!

Vairums aizdevēju noteikuši maksimālo limitu, cik daudzus ātros kredītus būs iespējams apvienot vienā. Citi piedāvā iespēju apvienot 7 kredītus, citi 10, citi aizdevēji, piemēram, Bigbank noteikuši maksimālo kopējo kredītu summu, kuras robežās iespējams apvienot ātros kredītus. Nozīmīgi ir tas, ka variet apvienot vienā kredītā ātros kredītus ar dažādām procentu likmēm un kredītus, kas ņemti no dažādiem aizdevējiem. Finālā iegūsiet tikai vienu kredītu, ar vienu ikmēneša maksājumu. Pats varēsiet noteikt arī atmaksas termiņu, kas ietekmēs ikmēneša maksājuma apmēru. Piemēram, Bigbank piedāvā apvienot kredītu ar atmaksas termiņu līdz pat 72 mēnešiem.

 

Kredītu apvienošana nebūs bez maksas, katrs aizdevējs ieturēs kādu komisijas maksu, atkarībā no kopējās summas, par kādu vēlēsieties pārkreditēties, bet aprēķinot kopīgo izdevīgumu, tas noteikti būs tā vērts. Pirmkārt, iegūsiet mazākus ikmēneša maksājumus, nekā nepārtraukti pagarinot ātros kredītus, otrkārt, iegūsiet sirdsmieru un paša notektu termiņu, kura laikā visas jūsu kredītsaistības būs dzēstas. Piemēram, ja esat aizņēmies 5 ātros kredītus katru pa 100.00EUR, katru mēnesi tikai par kredītu pagarināšanu maksājat ap 100.00EUR, bet, ja kredītus apvienosiet ar 12 mēnešu atmaksas termiņu, katru mēnesi maksāsiet ap 60.00EUR. Kredītu apvienošanas izdevīgums ir nenoliedzams.

 

Lielākā daļa kredītdevēju piedāvās iespēju apvienot kredītus bez nekāda nodrošinājuma, ja jums būs laba kredītvēsture un regulāri ienākumi.

Aizdevējs Apraksts Maksimālā kredīta summa Uzzināt vairāk
Credit24.lv Credit24.lv Saņem naudu 15 minūtēs, internetā. 4000 EUR
EUR
Vivus.lv Vivus.lv Saņem naudu 10 minūtēs, internetā. 10000 EUR

Taču, ja neatbilsat šīm prasībām, ir kreditori, kuriem variet piedāvāt kredītu apvienošanu nodrošināt ar ķīlu – ar auto, kādu nekustamo īpašumu, vai kādu citu vērtīgu lietu vai vairākām.

Aizdevējs Apraksts Uzzināt vairāk
latvijashipoteka.lv latvijashipoteka.lv Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu.
hipocredit.lv hipocredit.lv Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu.
 

Lielākā daļa kredītdevēju piedāvā iespēju pieteikumu kredītu apvienošanai aizpildīt internetā, to izskatīs mazāk kā stundas laikā un jūs pavisam īsā laikā būsiet atradis izeju no savas problēmas.

 

Taču variet arī pats parēķināt, kā ir izdevīgāk, un, ja nevarat saņemt apstiprinājumu kredītu apvienošanai, variet mēģināt paņemt patēriņa kredītu vai kredītlīniju ātro kredītu segšanai, jo arī šajā gadījumā jūs iegūsiet tikai vienu aizdevumu ar noteiktu ikmēneša maksājumu uz jums izdevīgu atmaksas periodu. Aizņemties, lai atdotu, sākotnēji varbūt neizklausās prātīgi, taču veicot vienkāršus matemātiskus aprēķinus, saprotams šī darījuma izdevīgums. Pie tam, šajā gadījumā, jums nevienam nevajadzēs atskaitīties cik, ko un kam esat parādā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.