Patēriņa kredīts

paterina-kreditsKas ir patēriņa kredīts, kā tas atšķiras no ātrajiem kredītiem un kādi ir tā plusi, to mēģināsim atbildēt šajā rakstā. Vislabāk izvēlēties patēriņa kredītu, ja nepieciešami līdzekļi kādam lielākam pirkumam, kuru nav iespējams atlikt, piemēram, mājokļa remontam, sen kārotam sapņu ceļojumam, kāzām vai auto iegādei. Patēriņa kredītu saņemt no nebanku aizdevējiem ir salīdzinoši vienkārši, un nav nepieciešama ķīla vai galvojums, par kredīta nodrošinājumu kalpos jūsu ienākumi. Salīdzini patēriņa kredītus un izvēlies sev piemērotāko variantu, izmantojot mūsu kredītu salīdzināšanas tabulu.


Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par ferratum.lv Cenu uzziniet pie aizdevēja Iesakam

Plusi

  • Viegli pieejams aizdevums
  • Pirmais aizdevums bez procentu likmes
  • Pieejami arī ilgtermiņa kredīti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Viena no lielākam ātro kredītu kompānijām Eiropā. Pirmais kredīts līdz 350 Eur bez maksas par aizdevumu. Nākošie aizdevumi ar izdevīgām procenta likmēm līdz 400 Eur! Izdevīgi piedāvājumi patēriņa kredītam. Liels kredītlimits. Saņemt naudu ir iespējams 20 valstīs.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv Cenu uzziniet pie aizdevēja Iesakam

Plusi

  • Kredītu var saņemt jau 18 gadu vecumā
  • Piedāvā vienu nu lielākiem aizdevumiem

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Credit24.lv piedāvā vienu no lielākiem patēriņā kredītus internetā. Aizņemies līdz 3000 Eur, ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem! Kredītu saņemt var jau sākot no 18 gadu vecuma!
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 104.27 EUR kopā 1251.25 EUR
GPL 53%
Iesakam

Plusi

  • Ātra piekļuve pie naudas
  • Iespēja atmaksāt aizdevumu tikai pēc 3 mēnešiem

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Uzticams aizdevējs, kas darbojas vairākās Eiropas valstīs. Saņem aizdevumu līdz 1500 Eur un pirmās 90 dienas nemaksā procentus un atdod tik, cik esi aizņēmies. Naudu saņemsi 10 minūšu laikā.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.

Līdzīgi kā ātro kredītu, tā arī patēriņa kredītu iespējams saņemt pavisam vienkārši. Nepieciešams aizpildīt pieteikumu, atkarībā no aizdevēja – klātienē, internetā vai telefoniski. Pēc pieteikuma izvērtēšanas, pozitīva iznākuma gadījumā, nauda jūsu kontā būs divu dienu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas. Dažādiem kreditoriem patēriņa kredīta izsniegšanas laiks atšķiras, tas variē no vienas līdz vairākām darba dienām. Kredītus, kurus piesaka internetā, var saņemt pat vēl daudz ātrāk, 15 minūšu laikā.

 

Šobrīd tirgū patēriņa kredīti tiek izsniegti līdz 10 000.00EUR, iespējams saņemt pat 15 000.00EUR, ja vēlaties iegādāties auto, ko piedāvā, piemēram Bigbank. Daži aizdevēji piedāvā arī pirmo patēriņa kredītu bez pārmaksas vai kredītu noformēšanas maksām, taču jāņem vērā, ka ņemot pirmo patēriņa kredītu, liela daļa aizdevēju neizsniegs maksimālo iespējamo summu pirmajā reizē, tādējādi, jo biežāk aizņemsieties no viena un tā paša aizdevēja, jo lielāku summu varēsiet aizņemties nākamajā reizē.

 

Patēriņa kredīta saņemšanai ir vecuma ierobežojums, pēc likuma patēriņa kredītu drīkst saņemt paresona, kas sasniegusi 18 gadu vecumu, taču šobrīd tirgū vienīgais aizdevējs, kas izsniegs patēriņa kredītu bez galvojuma vai ķīlas personām, kas jaunākas par 20 gadiem, ir Credit24. Protams, katrs aizdevējs noteicis arī maksimālo aizņēmēja vecumu, līdz kuram iespējams saņemt patēriņa kredītu. Atkarībā no aizdevēja, šis vecums noteikts ap 70 gadiem.

 

Atšķirībā no ātrajiem kredītiem, ņemot patēriņa kredītu, jums nebūs jāatmaksā visa aizņemtā summa vienā maksājumā, atkarībā no aizdevuma termiņa, ar vienu ikmēneša maksājumu, kredītu varēsiet atdot pakāpeniski.

 

Patēriņa kredītu atmaksas termiņi dažādiem kreditoriem atšķiras. Piemēram, Bigbank piedavā patēriņa kredītus ar atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem, bet Credit24 līdz 24 mēnešiem. Pozitīvi ir tas, ka patēriņa kredītam jums tiks sastādīts maksājuma grafiks, atkarībā no atmaksāšanas termiņa, kur vienā fiksētā ikmēneša maksājumā, tiks iekļauti gan ikmēneša aizdevuma procenti, gan atmaksājamā summa. Un kredītdevēji par atsevišķu samaksu piedāvā arī kredīta brīvdienas vai maksājuma veikšanas datuma maiņu, ko variet izmantot gadījumos, ja mainās algas izmaksas datums.

 

Ņemot patēriņa kredītu, jūs pats varēsiet izvēlēties atmaksas termiņu, kas būtiski ietekmēs ikmēneša maksājumu, jo garāks būs atmaksas termiņš, jo mazāks būs fiksētais ikmēneša maksājums, bet jo īsāks, jo ātrāk varēsiet aizdevumu atmaksāt.