Biežāk uzdotie jautājumi

Kā saņemt kredītu?

Kredītu var saņemt Latvijas Republikas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Izmantojiet mūsu portālā esošo kredītu salīdzināšanas rīku, kas palīdzēs Jums ātri atrast aizdevēju, kas izsniegs Jums nepieciešamo summu.

Vai iespējams aizņemties ar sliktu kredīta vēsturi?

Jā, ir iespējams saņemt aizdevumu arī ar bojātu kredīta vēsturi. Šādā gadījumā ir aizdevumam nepieciešams nodrošinājums. Kā nodrošinājums var kalpot kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu (dzīvoklis, māja, zeme), kredīts pret auto ķīlu vai kāda cita transporta līdzekļa ķīlu.

Vai pieejams kredīts bez darba vietas?

Kredītu līdz 425 EUR izsniedz nepārbaudot ienākumus. Tieši tāpēc kredīti ir pieejami tik ātri, pat 10 minūšu laikā. Līdz ar to darba vieta netiek pārbaudīta. Ja Tev ir ienākumi, tad norādi tos un saņem arī kredītu bez oficiālas darba vietas.

Ir cilvēki, kam ir regulāri ienākumi, kas nav saistīti ar darba algu. Piemēram pensija, ienākumi no dzīvokļa īres vai kas cits. Arī viņiem ir pieejams kredīts.

Kā saņemt aizdevumu, ja esi 18 vai 19 gadus jauns?

Arī šādā vecumā ir pieejams kredīts. Viena no kompānijām, kas piedāvā aizdevumu no 18 gadiem ir Credit24. Kā nodrošinājums šim interneta kredītam kalpo tikai regulāri ienākumi pēdējo 4 mēnešu periodā.

Pieejami ir arī kredīti pret dažāda veida ķīlām.

Vai iespējams apvienot vairākus kredītus vienā?

Jā. Kredītu apvienošanai jeb refinansēšanai der jebkurš kredīts pret ķīlu. Vairāku ātro kredītu apvienošanai, ja nav bojāta kredītvēsture, der arī kāds patēriņa kredīts, kuram ir ilmēneša atmaksas grafiks.

Kā būt drošam par savu finansiālo stāvokli?

Labs veids, kā būt drošam, ka nauda nepietrūks, ir kredītlīnija jeb saukts arī par kredītlimitu. Tā ir iespēja pieteikties aizdevumam bez maksas. Komisijas maksa tiks aprēķināta tikai tad, ja kredītlimits tiks izmantots. Šādu aizdevumu atmaksā ar mazu ikmēneša maksājumu. Esi drošs, ka nauda vienmēr būs pieejama, kad tā visvairāk ir nepieciešama.