Ātrais kredīts

atrais-kreditsJa ļoti steidzami nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa – ātrais kredīts ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Tikai dažu minūšu laikā iespējams iegūt naudu komunālo rēķinu apmaksai, auto remontam, vai vienkārši kādam izdevīgam pirkumam, kuru nav iespējams atlikt līdz algas vai pensijas dienai. Šobrīd Latvijā ir neskaitāmi aizdevēji, kas piedāvā iespēju saņemt ātro kredītu. Katra paša izvēlē ir tas, pie kura no aizdevējiem griezties. Izvēlies sev piemērotāko no daudzajiem ātro kredītu piedāvājumiem mūsu aizdevēju sarakstā!


200 eiro uz 30 dienām maksā tikai:

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

  • Kredītu var saņemt jau 18 gadu vecumā
  • Piedāvā vienu nu lielākiem aizdevumiem

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Credit24.lv piedāvā vienu no lielākiem patēriņā kredītus internetā. Aizņemies līdz 3000 Eur, ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem! Kredītu saņemt var jau sākot no 18 gadu vecuma!
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

  • Viegli saņemt naudu
  • Pirmais aizdevums bez procentu llikmes

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Pirmo reizi aizņēmumu izmērā no 5 līdz 300 Eur var paņemt bez procentu maksas! Sev piemērotāko izmaksas termiņu vari izvēlēties intervālā no 1 līdz 30 dienām. Saņem naudu jau pēc 10 minūtēm!
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 12.58 EUR kopā 212.59 EUR
GPL 110%
Iesakam

Plusi

  • Ātra piekļuve pie naudas
  • Iespēja atmaksāt aizdevumu tikai pēc 3 mēnešiem

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Uzticams aizdevējs, kas darbojas vairākās Eiropas valstīs. Saņem aizdevumu līdz 1500 Eur un pirmās 90 dienas nemaksā procentus un atdod tik, cik esi aizņēmies. Naudu saņemsi 10 minūšu laikā.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par VIASMS.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

  • Pirmais aizdevums bez procentu likmes
  • Arī pieejams aizdevums ar īsziņas palīdzību

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

VIASMS.lv piedāvā pirmo aizdevumu uz summu līdz 350 Eur paņemt bez maksas, un līdz 30 dienām maksāt tikai tik, cik aizņemies. No norādītā reģistrācijas laikā numura vari aizņemties naudu ar SMS.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.

 

Kas jāzina par ātrajiem kredītiem?

Pirmkārt jau – tie ir ātri. Kredītu iespējams saņemt vien dažu minūšu laikā. Jārēķinās, ka katram aizdevējam kredīta izsniegšanas laiks var būt atšķirīgs, tas variē no 5 minūtēm līdz vienai darba dienai. Otrkārt, lai saņemtu ātro kredītu, nekur nav jāiet, to iespējams noformēt internetā, ar SMS, epastu vai pa telefonu. Un treškārt, nevienam nebūs jātaisnojas kādiem mērķiem šī nauda paredzēta.
Ātros kredītus piešķir uz neilgu laika posmu. Atdošanas laiks var atšķirties atkarībā no aizņemtās summas lieluma, kā arī izvēlētā aizdevēja. Taču ātro kredītu atdošanas laiks pārsvarā ir no 5 dienām līdz diviem gadiem.

 

Ātro kredītu saņemšanai pastāv kredītņēmēja vecuma ierobežojumi. Tos iespējams saņemt personām vecumā no 18 līdz 80 gadiem. Taču noteikti jāņem vērā, ka dažādiem aizdevējiem vecuma ierobežojums var atšķirties, un personām, kas jaunākas par 20 gadiem un vecākas par 75, varētu būt jāinteresējas pie vairākiem aizdevējiem. Šobrīd kredītu bez ķīlas no 18 gadiem piedāvā tikai Credit24.

 

Pozitīvi ir tas, ka, ja saprotiet, ka nevarēsiet atmaksāt ātro kredītu paredzētajā dienā, kredīta atdošanas laiku iespējams pagarināt. Pārsvarā aizdevēji piedāvā kredīta pagarināšanu par 7, 14 vai 30 dienām, katru par attiecīgu samaksu. Kredīta pagarināšanas maksa būs atkarīga no dienu skaita, par cik vēlēsieties to pagarināt, aizņēmuma summas un aizdevēja, jo katram aizdevējam šī summa var atšķirties.

 

Lielākā daļa ātro kredītu aizdevēji piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas. Tas nozīmē, ka atdosiet tikai tik, cik aizņēmāties. Ja visi bezprocentu aizdevēji jau izmantoti, tad, ja pieturēsieties pie viena aizdevēja, noteikti būsiet ieguvēji ilgtermiņā, jo aizdevēji piedāvā dažādas lojalitātes programmas saviem patstāvīgajiem klientiem, sākot ar atlaidēm kredītu noformēšanas maksām un beidzot ar dāvanām.

 

Jārēķinās, ka vairumā gadījumu ātrā kredīta saņemšanai būs jāveic reģistrācijas maksa, kas parasti ir 0.01 EUR, kas jāieskaita aizdevēja kontā no konta, uz kuru vēlēsieties saņemt naudu. Šī reģistrācijas maksa ļaus aizdevējam saņemt jūsu bankas informāciju un izvairīties no kļūdām jūsu datos vai citiem pārpratumiem.

 

Tātad, lai saņemtu ātro kredītu, nepieciešams izvēlēties sev tīkamāko aizdevēju, izvērtēt sev izdevīgākos nosacījumus, un aizpildīt pieteikumu kredītam, lai pēc dažām minūtēm jau saņemtu naudu savā kontā. Pavisam ātri, ērti un vienkārši.