Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

kredits-pret-nekustama-ipasuma-kiluJa jums pieder kāds nekustamais īpašums un nepieciešams aizdevums jebkādiem mērķiem – kredītu apvienošanai, biznesa uzsākšanai vai paplašināšanai, vai vienkārši kādiem lielākiem tēriņiem, variet saņemt aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Aizņemoties, ieķīlājot nekustamo īpašumu, būs iespēja aizdevumā saņemt lielāku summu, kā ņemot jebkuru citu kredītu, kā arī saņemt viszemākos un izdevīgākos kredīta atmaksas procentus.
 
Aizdevējs Apraksts Maksimālā kredīta summa Uzzināt vairāk
EUR
latvijashipoteka.lv latvijashipoteka.lv Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu. 100000 EUR
EUR
hipocredit.lv hipocredit.lv Kredīts pret nekustamo īpašumu. 100000 EUR
Aizdevuma apmērs būs atkarīgs no ieķīlājamā īpašuma vērtības un aizdevēja. Katrs aizdevējs nosaka maksimālo procentu apjomu no īpašuma vērtības, kuru būs iespējams aizņemties. Lielākā daļa komercbanku piedāvā aizņemties līdz 85% procentiem no īpašuma vērtības, taču nebanku aizdevējiem šis procents var variēt robežās no 50% līdz pat 90% no īpašuma vērtības. Dažiem nebanku kreditoriem ir noteikts arī maksimālais aizdevuma apjoms, piemēram Bigbank piedāvā aizdevumu līdz 130 000.00 EUR.

 

Kā ķīlu kredīta saņemšanai iespējams izmantot jebkuru nekustamo īpašumu – dzīvokli, māju, zemi, apbūves gabalus, mežu platības, lauksaimniecībā izmantojamas zemes, tirdzniecības telpas, pagrabus, autoservisus, birojus, ražošanas telpas, angārus un noliktavas. Taču jāņem vērā, ka ne visi kredītu devēji piešķirs aizdevumu pret jebkuru nekustamo īpašumu jebkurā Latvijas vietā. Vairāki aizdevēji koncentrējas tieši uz kredītiem pret dzīvojamo telpu (māju un dzīvokļu) ķīlām, kas atrodas Rīgā vai tās tuvumā. Tas vai jūsu īpašums var būt izmantojams kā kredīta nodrošinājums būs jānoskaidro pie paša aizdevēja.

 

Lai atvieglotu kredīta saņemšanu, vairāki aizdevēji piedāvā iespēju kredītam pieteikties elektroniski. Iesniedzot aizpildītu pieteikumu varēsiet saņemt atbildi no aizdevēja par jūsu iespējām saņemt kredītu, kā arī pieejamo kredīta apjomu. Vairums aizdevēju naudu jums izsniegs jau līguma parakstīšanas dienā.

 

Kredīta atmaksas termiņi ir daudz garāki kā jebkuram citam aizdevumam. Nebanku aizdevēji piedāvā kredītus pret īpašuma ķīlām ar atmaksas termiņiem pat līdz 20 gadiem. Dzēst kredītu iespējams ar ikmēneša maksājumiem. Ja aizdevuma termiņš nepārsniedz 24 mēnešus, vairāki aizdevēji piedāvā iespēju katru mēnesi maksāt tikai aizdevuma procentus un aizdevuma summu atmaksāt termiņa beigās vienā maksājumā.

 

Kredītam pret nekustamā īpašuma ķīlu var pieteikties no 18 gadu vecuma un nav noteikts maksimālais vecuma ierobežojums. Vairums aizdevēju pieprasīs izziņu par kredītņēmēja ikmēneša ienākumiem. Ieķīlāt var personīgo īpašumu. Ir kredītdevēji, kas ļaus ieķīlāt īpašumu arī pilnvarotajai personai uz pilnvaras pamata, taču ir aizdevēji, kas pilnvaras nepieņems un kredītu pret īpašumu piešķirs tikai īpašniekam.

 

Lai saņemtu kredītu pret ķīlu būs jāiesniedz aizdevējam arī vairāki dokumenti. Pirmkārt, izraksts no zemesgrāmatas, īpašuma inventarizācijas lieta, īpašnieka pase, iespējams kredītdevējs pieprasīs arī laulātā pases kopiju, ja kredītņēmējs ir precējies. Nepieciešamo dokumentu daudzumu noteiks katrs aizdevējs individuāli, izvērtējot katru konkrētu kreditēšanas gadījumu. Jārēķinās, ka papildus varētu būt jāveic īpašuma novērtēšana vai apdrošināšana visa aizdevuma perioda laikā. Taču arī šo noteiks katrs aizdevējs individuāli.

 

Kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu gatavi izsniegt būs daudzi, jo šis ir aizdevums ar kredītdevējam vismazākajiem riskiem, tādēļ, saņemot aizdevumu pret nekustamo īpašumu, rūpīgi izvērtējiet sev vispiemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.