Kredīts pret auto ķīlu

kredits-pret-auto-kiluJa nepieciešams lielāks aizdevums un Jums ir auto, taču kādu iemeslu dēļ negribat vai nevarat ņemt patēriņa kredītu, variet saņemt kredītu pret auto ķīlu. Aizņemties, izmantojot auto kā ķīlu, ir daudz izdevīgāk kā ieķīlājot jebkuru citu kustamo mantu, jo šajā gadījumā jūs varēsiet gan saņemt naudu, gan turpināt lietot savu automašīnu.

Aizdevējs Apraksts Maksimālā kredīta summa Uzzināt vairāk
Mogo.lv Mogo.lv Populārākais kredīts pret auto ķīlu. 15000 EUR
EUR
EUR

Saņemt aizdevumu pret automašīnu ir ļoti vienkārši. Vairāki aizdevēji piedāvā iespēju noformēt pieteikumu internetā vai telefoniski, un jūs jau dažu desmitu minūšu laikā zināsiet, vai iespējams saņemt kredītu pret jūsu auto, kā arī kādu summu variet saņemt. Aizdevumu pret auto ķīlu variet saņemt arī tad, ja jums ir kādas citas, ar šo auto nesaistītas kredītsaistības. Aizdevējs izvērtēs jūsu iespējas kredītu atmaksāt. Pēc pozitīvas atbildes saņemšanas, varēsiet doties pie aizdevēja un uz CSDD, lai auto pārrakstītu kredītdevējam. Aizdevējs kļūs par automašīnas īpašnieku, bet jūs būsiet tā turētājs. Gadījumos, ja būs nepieciešams izbraukt no valsts, aizdevējs izsniegs Jums pilnvaru.

 

Aizdevuma apjoms no automašīnas vērtības pie dažādiem aizdevējiem varētu atšķirties, ir kompānijas, kas sola aizdevumu līdz pat 100% no auto vērtības, Latvijā populārākais aizdevējs pret auto ķīlu – Mogo piedāvā aizdevumu līdz 90% no auto vērtības. Ņemiet vērā, ka automašīnas vērtību noteiks aizdevēja vērtētāji.

 

Piesakoties kredītam pret auto jāņem vērā vairāki aizdevēju nosacījumi, pirmkārt, auto jābūt reģistrētam uz jūsu vārda, tam jābūt ar vismaz 30 dienu derīgu tehnisko apskati, kā arī tam jābūt apdrošinātam. Pārsvarā kredītdevēji aizdevumiem līdz 5000.00 EUR pieprasa tika OCTA polisi, bet aizdevumiem, kas pārsniedz 5000.00 EUR būs nepieciešam arī KASKO apdrošināšana. Aizdevums netiks izsniegts pret automašīnu, kurai būs piesaistīts nenomaksāts operatīvais vai finanšu līzings, izņēmums varētu būt gadījums, kad palikusi neizmaksāta neliela līzinga daļa, bet šādos gadījumos vajadzētu konsultēties ar konkrēto aizdevēju par iespējamiem risinājumiem, lai saņemtu aizdevumu.

 

Ja auto cietīs satiksmes negadījumā vai tiks nozagts, nebaidieties nekavējoties konsultēties ar aizdevēju, kopā ar apdrošinātājiem tiks meklēts jums izdevīgākais situācijas risinājums.

 

Aizdevumu varēsiet atmaksāt ar ikmēneša maksājumiem, saskaņā ar atmaksas grafiku. Ikmēneša maksājuma apjomu noteiks aizdevuma summa un termiņš, uz kuru būsiet naudu aizņēmies. Atmaksas termiņš aizdevumiem pret auto ķīlu var sniegties pat līdz 72 mēnešiem.

 

Kredītņēmējam būs jāsedz visas ar kredītu saistītās izmaksas. Protams, dažādās kompānijās tās var atšķirties, bet jārēķinās ar izmaksām par auto novērtēšanu, pārreģistrēšanu un aizdevuma komisiju, kas būs atkarīga no auto vērtības.

 

Tāpat kā jebkuru citu aizdevumu, arī šo iespējams saņemt tikai no 18 gadu vecuma. Ir arī vairākas kompānijas, kas pieprasa derīgu autovadītāja apliecību. Slēdzot līgumu par aizdevumu, būs nepieciešams uzrādīt arī personu apliecinošu dokumentu – derīgu pasi vai ID karti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.