Kredīts ceļojumam

kredits-celojumamJa jau gadiem ilgi sapņojat par kārtīgu atpūtu kādā no dienvidu kūrortiem, bet sakrāt naudu kārtīgam ceļojumam joprojām nav izdevies, neliedziet sev šo prieku, apsveriet iespēju izmantot kredītu ceļojumam. Pirmajā brīdī tā varētu likties neprātīga doma, taču, ja jautājumā iedziļinās, tas nemaz vairs neliekas tik neprātīgi. Neskaitāmas ceļojumu kompānijas jau gadiem piedāvā iespēju iegādāties ceļojumus uz nomaksu, taču ar noteikumu, ka vispirms apmaksājiet rēķinu, un tad ceļojiet. Ja jums šāds variants liekas pieņemams, sazinieties ar izvēlēto tūroperatoru un noslēdziet darījumu. Taču, ja uzskatāt, ka šajos mainīgajos apstākļos paredzēt, kur vēlēsieties aizceļot pēc gada, nav iespējams, vai gribiet ceļot pats uz savu galvu, nevis grupu ceļojumā, izdevīgāk būs paņemt kredītu ceļojumam. Nauda būs jūsu rīcībā jau uzreiz, varēsiet iegādāties izdevīgus pēdējā brīža ceļojumu piedāvājumus vai lidmašīnu biļetes akcijās. Pie tam, ar kredītu ceļojumam varēsiet nosegt ne tikai ceļa un apmešanās izdevumus, Jums būs arī nauda tēriņiem ārzemēs.

Ja ieraudzījāt izdevīgu ceļojuma piedāvājumu vai lētas biļetes uz jau sen izsapņotu galamērķi, bet nauda pietrūkst tikai nedaudz, būs izdevīgi ņemt ātro kredītu ceļojumam. Šādu aizdevumu procentu likme pirmajā reizē ir 0%, tas nozīmē, ka atmaksāt vajadzēs tieši tik pat, cik aizņēmies. To būs iespējams saņemt jebkuram, kas sasniedzis 20 gadu vecumu (vai pat 18 gadu vecumu, ja ir pastāvīga darba vieta), piesakoties internetā, ja nav bojāta kredītvēsture. Nauda būs Jūsu kontā ļoti īsā laikā (sākot no 10 minūtēm) un atdot to varēsiet tiklīdz saņemsiet algu. Ja gribēsiet atlikt ceļojuma kredīta atmaksu, variet to pavisam viegli pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām. Nevajag uztraukties, ka ātrie kredīti varētu būt par mazu ceļojuma izmaksu nosegšanai, jo pirmais kredīts bez procentiem ir pieejams līdz pat 350.- EUR.

Aizdevējs Apraksts Pirmais kredīts līdz Pirmais bez maksas Maksimālā kredīta summa Izsniegšanas laiks Uzzināt vairāk
ferratum.lv ferratum.lv Bezprocentu ātrais kredīts. 2000 EUR 0 10000 EUR 10 minūšu laikā
Ondo.lv Ondo.lv Kredīts bez procentiem - 0%. 500 EUR 1 500 EUR 10 minūtes
EUR EUR

Ja ceļojuma izmaksas plānojas lielākas, kā variet atmaksāt no vienas algas, tad noteikti izdevīgāk būs pieteikties patēriņa kredītam vai kredītam internetā ar ikmēneša atmaksu. Kredītus internetā ar ikmēneša atmaksu var saņemt līdz pat 3000 EUR. Naudu var saņemt internetā un saņemšanas process ir tāds pats, kā ātro kredītu gadījumā. Jau 10-15 minūšu laikā nauda būs Jūsu kontā. Šādiem kredītiem gan ir procentu maksājums. Mazliet mazākus precentu maksājumus piedāvā patēriņa kredīti, vienīgi šis kredīts ir pieejams 1 darba dienas laikā un kredīta piešķiršanas gadījumā papīri būs jāparaksta klātienē.

Aizdevējs Apraksts Reģistrācijas maksa Maksimālā kredīta summa Izsniegšanas laiks Uzzināt vairāk
EUR EUR
Credit24.lv Credit24.lv Kredīts internetā līdz 3000 EUR 15 min laikā. 0.01 EUR 4000 EUR 15 minūtes
EUR EUR
Vivus.lv Vivus.lv Kredīts internetā līdz 1500 EUR 10 min. laikā. 0.01 EUR 10000 EUR 10 minūtes
EUR EUR

Saņemot kredītu, Jums tiks sastādīts ikmēneša maksājumu grafiks. Jūs pats varēsiet noteikt atmaksas termiņu. Patēriņa kredītus iespējams noformēt pat līdz 10 000.00 EUR ar atmaksas termiņu līdz 72 mēnešiem. Šādus patēriņa kredītus piedāvā, piemēram Latkredits.lv. Šī ir pietiekama summa, lai dotos savā sapņu ceļojumā kaut uz Austrāliju.
Taču, ja ceļojuma sākumā vēl nezināt, cik lielu kredītu jums vajadzēs jūsu ceļojumam, visizdevīgāk jums būs pieteikties kredītlīnijai. To jums var piedāvāt gan jūsu banka, gan nebanku aizdevēji. Pie nebanku aizdevējiem kredītlīniju ceļojumam varēsiet saņemt jau vienas dienas laikā līdz 3000.00 EUR. Atdot, kā arī aizdevuma procentus un komisiju vajadzēs maksāt tikai par to summu, ko no kredītlīnijas būsiet iztērējuši. Pie tam, tādiem aizdevējiem, kā Credit24 ir pieejama mobilā aplikācija kredītlīnijas uzraudzīšanai – cik liela summa ir iztērēta, kāda vēl pieejama, kā arī iespējams izņemt atlikušo kredītlīnijas summu caur aplikāciju, kas ļoti atvieglos papildu naudas saņemšanu, ja būsiet ārzemēs.

Aizdevējs Apraksts Uzzināt vairāk
Credit24.lv Credit24.lv Izdevīga kredītlīnija.
ferratum.lv ferratum.lv Bezprocentu kredītlimits, ja atmaksā 30 dienu laikā.

Lietas un mantas nolietojas un tiek izmestas, bet atmiņas ir mūžīgas. To, kas ar mums ir noticis, neviens nevarēs atņemt. Neliedziet naudas dēļ sev iespēju doties sen izsapņotā ceļojumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.