Kredīts bez darba vietas

kredits-bez-darba-vietas
Katram dzīvē var pienākt tas brīdis, kad neparedzētu izdevumu vai vajadzību dēļ, nepieciešams steidzīgs aizdevums. Ko darīt, ja vajadzīgs kredīts, ienākumi ir, bet nav oficiālas darba vietas? Draugi aizdot nevar vai negrib, un bankā kredītu bez darba vietas saņemt noteikti nebūs iespējams. Situācija noteikti nav tik bezcerīga kā sākotnēji varētu likties. Tirgū ir vairāki aizdevēji, kas izsniegs kredītu bez darba vietas, jo svarīgākais kredīta devējam būs nevis tas, vai jums ir oficiāla darba vieta, bet gan tas, vai jums ir laba kredītvēsture un ienākumi. Jūsu ienākumus ātrajam kredītam līdz 425 EUR, kas ir pieejams 10-15 min. laikā, neviens nepārbaudīs.

Nav iespējams noliegt, ka valstī daudzi ir nodarbināti ēnu ekonomikas sektorā, respektīvi, oficiāli it kā nestrādā, bet saņem naudu aploksnē. Reāli ienākumi ir, bet uzrādīt oficiālu darba vietu nevar. Kredītu varēsiet saņemt ar tad, ja esat viens no šiem. Iespējams strādājat gadījumu darbus, saņemat autoru atlīdzības vai nodarbojaties ar kādu citu sīku, nereģistrētu uzņēmējdarbību. Varbūt ir kāds cits regulāru ienākumu avots – kāds pabalsts, īres vai nomas maksa par īpašumā esošu nekustamo īpašumu, stipendija vai varbūt naudu regulāri dod vecāki, bērni vai laulātais draugs. Ja realitātē ienākumi ir un regulāri, tad saņemt kredītu bez oficiālas darba vietas būs iespējams pavisam vienkārši.

 

Šobrīd ir diezgan daudzi nebanku kreditori, kas izsniedz ātros kredītus bez darba vietas. Taču ātro kredītu no 18 gadiem bez darba vietas paņemt nevarēs, aizdevēji, kas izsniedz ātros kredītus bez darba vietas, noteikuši augstāku minimālā kredītņēmēja vecuma slieksni, aizņēmējam jābūt vismaz 20 gadus vecam. Bez darba vietas nevarēsiet arī saņemt kredītdevēju maksimālos piedāvātos aizdevumus, maksimālo ātrā kredīta summu, ko varēsiet saņemt bez darba vietas, noteiks izvēlētais aizdevējs, izskatot jūsu pieteikumu un izvērtējot jūsu iespējas kredītu atmaksāt.

 

Taču pārējās procedūras kredīta saņemšanai bez darba vietas būs tādas pašas kā tad, ja darba vieta būtu – jāaizpilda pieteikums vai nu telefoniski, internetā vai klātienē kādā no aizdevēja filiālēm. Pozitīvas atbildes gadījumā kredītu bez darba vietas saņemsiet jau pārdesmit minūšu laikā, atkarībā no aizdevēja. Pirmo kredītu bez darba vietas iespējams saņemt pat līdz 1500.00 EUR apmērā. Taču pārsvarā piedāvājums kredītam bez darba vietas svārstās 300.00 EUR robežās.
Ja ātro kredītu bez darba vietas nevarat vai negribat saņemt, bet aizdevums tāpat ļoti nepieciešams, variet saņemt kredītu bez darba vietas pret kādu ķīlu. Atkarībā no ķīlas, variet saņemt aizdevumu pat līdz 90% apmērā no ķīlas vērtības. Ieķīlāt varat jebkāda veida tehniku, darba rīkus, sporta preces, vērtslietas un jebko citu, kam varētu būt kāda vērtība. Ja jums pieder auto, variet to ieķīlāt un saņemt kredītu bez darba vietas.

 

Jebkurā gadījumā, ja tiešām nepieciešams kredīts un ziniet, ka to noteikti varēsiet atdot, pieteikties kredītam pat bez darba vietas jūs varat droši pie jebkura no aizdevējiem, jo pieteikuma izskatīšana ir ātra, vienkārša un bez maksas, un ļaunākais, kas var notikt, variet saņemt atteikumu.

13 Responses

 1. Ainars saka:

  Ja stradaju arzemēs ir iepejams dabūt kreďītu

 2. Margarita Vinogradova saka:

  Labdien! Vajadzigs kredits 300euro.

 3. es saka:

  Un kur sadu kreditu var dabut

 4. zenta saka:

  gribetu aizņemtiesnaudu

 5. Kristaps saka:

  Stradaju neoficiali alga ir 400

 6. Mārtiņš saka:

  Sveicināti.Man nepieciešama summa 20000€ vislabāk būtu ar termiņu uz 10 gadiem.Vai jūs kautkā varētu palīdzēt?

 7. Edgars saka:

  Steidzami vajag naudu

 8. Vitalijs saka:

  Lūdzu palīdziet man?

 9. Artis saka:

  Man ir vairāki ātrie kredīti, tos maksāju. Darba vietas nav, bet strādāju mātes saimniečībā, un pelnu naudu . Māte ir 75 gadus veca un maksā. Nojuka traktora motors un ilgtermiņā vēlos saņemt 4000 eiro. Ko tad man darīt, nedod tikai ,ka esmu bez oficiāliem ienākumiem, bet es taču neatsakos maksāt

 10. dzintars saka:

  labi vieta kur ainemtie

 11. Aleksandrs saka:

  Labi ka jus tadi ir

 12. Gundars saka:

  Vēlos paņemt kredītu

 13. Martins saka:

  Bai tiesam bar aiznemties kreditu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.