Kredīts no 18 gadiem

kredits no 18 gadiemTev ir 18 gadi, darbs un regulāri ienākumi, bet brīdī, kad būtu nepieciešami steidzami papildus naudas līdzekļi un ļoti noderētu ātrais kredīts, izrādās, ka ātro kredītu no 18 gadiem saņemt nemaz nav tik vienkārši. Lielākā daļa aizdevēju piedāvā ātros kredītus personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu. Bet ko darīt, ja kredīts nepieciešams, bet ir tikai 18 gadi?

Likums neaizliedz saņemt ātros kredītus no 18 gadu vecuma, taču, lai mazinātu riskus, ka kredīti varētu netikt atdoti, vairums aizdevēju nodrošinās un ātros kredītus no 18 gadiem neizsniedz. Taču, ja nauda patiešām ļoti vajadzīga un esi nopietni izvērtējis savas iespējas ātro kredītu atdot, nevajag mest plinti krūmos, aizdevumu no 18 gadiem ir iespējams saņemt.

 

Pašlaik vienīgais ātro kredītu devējs Latvijā, kas piedāvā ātros kredītus no 18 gadu vecuma ir Credit24. Pieteikties kredītam Credit24 ir ļoti vienkārši, aizpildot pieteikumu internetā.

Aizdevējs Apraksts Reģistrācijas maksa Maksimālā kredīta summa Izsniegšanas laiks Uzzināt vairāk
Credit24.lv Credit24.lv Aizdevums jau no 18 gadu vecuma personām ar regulāriem ienākumiem. 0.01 EUR 4000 EUR 15 minūtes

Pēc pieteikuma apstrādes Credit24 speciālists informēs, cik lielu kredītu iespējams saņemt no 18 gadu vecuma. Visdrīzāk maksimālo, pieejamo kredīta apmēru Credit24 nepiedāvās, ne tikai tāpēc, ka gribi paņemt kredītu no 18 gadu vecuma, bet arī tāpēc, ka ņemsi kredītu pirmo reizi. Pozitīvas atbildes gadījumā, naudu saņemsi savā bankas kontā jau 15 minūšu laikā. Pārējie noteikumi kredītiem no 18 gadu vecuma būs tādi paši kā citiem – noteikts atmaksas datums, komisijas maksājums, procentu likme, iespēja kredītu pagarināt.

Taču aizņemties no 18 gadu vecuma var arī citur, ja esi kādas vērtīgas ķīlas īpašnieks, ar kuru kredītu vari nodrošināt, piemēram, ja esi auto, nekustamā īpašuma (zemes, dzīvokļa, garāžas, komerctelpu), vai kādas citas vērtīgas lietas īpašnieks.

Kredītu no 18 gadiem iespējams saņemt pret auto ķīlu pie tādiem aizdevējiem kā, piemēram, Mogo un VitaCredit.

Aizdevējs Apraksts Uzzināt vairāk

Atkarībā no auto vērtības, iespējams saņemt kredītu līdz pat 90-100% no auto cenas. Pieteikumu arī iespējams aizpildīt internetā, tas tiks izskatīts mazāk ka stundas laikā un naudu varēsi saņemt jau nākamajā dienā, pie tam, ar auto varēsi turpināt braukt!

Ja esi kāda nekustamā īpašuma īpašnieks, vari kredītu no 18 gadiem dabūt, ieķīlājot īpašumu. Vairums kreditoru, kas piedāvā kredītus pret īpašuma ķīlu pieprasa uzrādīt ikmēneša ienākumus vismaz 230.00 EUR apmērā. Taču pret nekustamā īpašuma ķīlu noteikti varēsi saņemt lielāku kredītu, nekā aizņemoties ātro kredītu no 18 gadiem.

Aizdevējs Apraksts Uzzināt vairāk
latvijashipoteka.lv latvijashipoteka.lv Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu.
hipocredit.lv hipocredit.lv Kredīts pret dzīvokļa, mājas vai zemes ķīlu.

Bet, ja neesi ne auto, ne zemes īpašnieks, noteikti esi īpašnieks kādai citai vērtīgai lietai, kuru vari izmantot kā nodrošinājumu kredīta saņemšanai no 18 gadiem. Īsāk sakot, vari izmantot lombarda pakalpojumus kredīta iegūšanai. Visi lombardi izsniedz kredītus no 18 gadiem pret ķīlām. Kā ķīlu vislabāk var izmantot audio/video tehniku, sadzīves iekārtas, datorus un datortehniku, mobilos telefonus, dārglietas un dārgmetālus, sporta inventāru. Bet ir lombardi, kas piedāvā iespēju ieķīlāt jebkuru mantu, kurai iespējams noteikt vērtību, piemēram, Banknote. Vienīgais lombardu mīnuss – no lietas būs jāšķiras, līdz atmaksāsi aizdevumu.

 

Iepazīstoties ar piedāvājumu, izrādās, ka iespējas saņemt kredītu no 18 gadiem ir visai plašas. Izvērtē savas iespējas atdot un aizņemies no sev izdevīgākā piedāvājuma!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.